Odborníci na vaše dovednosti jste vy sami
My vám jen ukážeme cestu

Jsme profesionální koučové, vaši osobní parťáci, kteří s vámi budou hledat řešení
vašeho problému a snažit se nalézt, naplánovat a držet se co nejlepší strategii
k dosažení vašich cílů. Koučink je sérií propracovaných technik,
pomocí kterých definujeme otázky a nalezneme odpovědi ve vás samých.

Motto

„Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život.“


Čínské přísloví
Luboš Vídenský

Jmenuji se Luboš Vídenský. Jsem majitelem expertkoučinku.cz. Pracuji jako profesionální certifikovaný kouč, vyškolený u Koučink Centra s mezinárodní akreditací International Coach Federation (ICF) – Mezinárodní federace koučů, který je rovněž aktivním členem mezinárodní sítě PCI Int. sira J. Whitmora a T. Gallweye, čerpající z know-how ověřeného v USA, Kanadě, Velké Británii a dalších státech Evropy.

Narozen v roce 1965, mám vysokoškolské vzdělání (sociální vědy, psychologie, filozofie a sociologie) a od roku 1993 podnikám. Vlastním nebo spoluvlastním několik úspěšných firem, mám velmi bohaté manažerské a obchodní zkušenosti, např. jsem byl vysoce postaveným manažerem v pojišťovnách ING a Česká pojišťovna. Absolvoval jsem desítky různých manažerských, vzdělávacích a dalších kurzů zaměřených na osobnostní růst, práci s motivací a emocemi, psychoterapii, komunikaci atd.

Koučování se prolíná celým mým profesním životem, a proto jsem se rozhodl využít svých schopností, dovedností a zkušeností k tomu, abych se stal profesionálním koučem. Specializuji se na firemní koučink zaměřený na výkon pracovníků a manažerů, kariérní koučink, osobní koučink, sportovní koučink a další dle vašeho výběru, protože každé téma, které je pro vás důležité, může být vhodné pro koučink!

Krátce z mé profesionální praxe:
  • V letech 1992 - 2004 jsem byl manažerem a oblastním ředitelem v pojišťovně ING.
  • Dále pak 2004-2006 jsem svou kariéru rozvíjel na pozici obchodního ředitele v České pojišťovně.
  • V roce 1995 jsem založil Centrum laserové estetiky, a.s. Zároveň jsem až do současnosti jeho spoluvlastníkem. O několik let později, v roce 1999, jsem se stal majitelem spediční firmy.
  • Od roku 2006 až do současné doby jsem spolumajitelem a předsedou představenstva makléřské společnosti QUATRO FINANCE a.s., kterou jsem také založil.
  • Mým zatím posledním počinem, co se zakládání nových společností týká, bylo v roce 2011 založení investiční firmy I. Česká makléřská s.r.o Také tuto firmu spoluvlastním.
  • Vzhledem k tomu, že veškeré mnou spravované firmy zdárně prospívají, rád bych se zaměřil na problematiku vedení lidí a osobnostního a firemního rozvoje v poněkud jiných souvislostech. Proto si dovoluji nabídnout vám své zkušenosti a vědomosti coby váš kouč.
Vzdělání
  • Jak již bylo řečeno, vzdělání jsem ukončil v roce 1988 získáním červeného VŠ diplomu. Studium bylo specializováno na společenské vědy, státnice jsem složil z psychologie a filozofie.
  • Od roku 1992 až do současnosti jsem absolvoval desítky vzdělávacích kurzů a seminářů zaměřených na manažerské vzdělávání, rozvoj obchodních dovedností, osobní růst, schopnost motivovat druhé i sebe a další vlastnosti nezbytné pro kvalitní vedení lidí ve všech oblastech.
  • V roce 2013 jsem se stal Akreditovaný externí profesionální kouč MŠMT ČR a ICF.
Nechte toto pole prázdné

Máte zájem o koučink? Kontaktujeme Vás