Sportovní koučink

Stabilně nadprůměrné sportovní výkony? Vyzkoušejte sportovní koučink!

Život profesionálních sportovců je velice náročný, nejen kvůli drsným tréninkům, ale také kvůli nadměrnému či chronickému stresu, vysoce konkurenčnímu prostředí a neustálému tlaku na nadprůměrné výsledky. Neschopnost tyto tlaky zvládat může vést k neúspěchům a frustraci.

Mentální trénink a sportovní koučink profesionálním sportovcům pomůže v boji proti tlaku zlepšením soustředění, upozaděním emocí, zlepšením vztahů s okolím a mnohým dalším.


Pro koho se hodí?

Sportovní koučink se hodí pro vrcholové sportovce, kteří se potřebují naučit v rozhodujícím okamžiku závodu či soutěže stoprocentně koncentrovat a odstranit rušivé vlivy, lépe snášet celkový tlak a také vyrovnat se s výraznou zátěží. A také pro všechny, kteří se pohybují ve vysoce soutěživém prostředí, kde rozhodují okamžiky.

Kouč klienta provádí mentálním tréninkem, v rámci kterého mu pomůže najít a využít svůj potenciál, posílit sebevědomí a zvýšit psychickou odolnost. Kouč klientovi pomůže definovat a odstranit vnitřní bloky a naučí ho věřit si v každé situaci.

Zpět na koučink

Nechte toto pole prázdné

Máte zájem o sportovní koučink? Kontaktujeme Vás